Кисень...
Нині про нього говорять усі. А ще рік тому ніхто й уявити не міг, що саме кисень може стати "дорожчим", ціннішим і важливішим навіть за деякі медикаменти у справі порятунку тяжких хворих із ускладненнями від Covid-19.
У Центрі легеневого здоров'я про цінність кисню знають не з чуток. В "доковідні" часи наша лікарня була ним більш, ніж забезпечена. Але сьогодні, навіть наша потужна киснева станція ледь покриває потребу хворих. Особливо складно, коли в реанімаційному відділенні на апаратах ШВЛ перебувають одночасно багато пацієнтів.
Тому, розуміючи, що із закінченням цього важкого року, ковід, нажаль, не закінчиться, готуємось до розгортання додаткових ліжок для кисневозалежних пацієнтів, розширюємо свої можливості.

Календар подій

Шановні колеги,
ВООЗ проводить вебінари віртуального медичного консиліуму в рамках Регіонального операційного дослідження по модифікованим короткостроковим схемами лікування ТБ з розширеною стійкістю  виключно пероральними лікарськими засобами.
На вебінарі були представлені презентації «Лінозалід: загальна інформація» та «Мієлосупресія».
Також представлені відеоінструкції: «Оцінка гостроти зору», «Оцінка переферичної нейропатії» та «Оцінка сприйняття кольору».
https://drive.google.com/drive/folders/1PngRlwaO22qsMR1_wli0G4MmvO_EalZn

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color