Про радості, гіркоту та виклики своєї професії. Щиро та відверто від наших колег, медиків Центру легеневого здоров'я.
А ми ж від душі вітаємо увесь наш колектив зі святом. І хай цьогоріч воно не таке, як звикло, із сумними нотами, все ж впевнені - з таким колективом: професійним, людяним та відданим, УСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
Бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях. Хай ваша праця завжди приносить добрі результати, хай одужують ваші пацієнти, хай щастя і злагода панують у ваших родинах!
ДЯКУЄМО! І бережіть себе!

Календар подій

105546271 628949004376734 8223649419355358497 nВ межах реалізації проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), планується пілотний проєкт щодо розробки потенційних підходів задля покращення існуючої системи виявлення та лікування випадків ТБ на рівні закладів ПМСД.
З метою розробки потенційних підходів, що можуть покращити існуючу систему виявлення та лікування хворих на туберкульоз у закладах первинної ланки, необхідно визначити бар’єри, що впливають на ефективність виявлення та лікування хворих ТБ на первинці.
Просимо медиків, котрі надають послуги первинної медичної допомоги та проходили навчання на базі нашого Тренінгового центру, виділити 10 хвилин свого часу і відповісти на питання у цьому посиланні:

Анкетування для визначення бар'єрів щодо виявлення та лікування ТБ в закладах ПМСД