Другий етап медичної реформи стартує вже зовсім скоро. Що чекає фтизіатричну службу Львівщини? Які виклики є перед нами? Своїм баченням та думками щодо подальшої якості надання протитуберкульозної допомоги пацієнту, хворому на туберкульоз та майбутнього фтизіатричної служби ділиться генеральний директор Центру легеневого здоров'я Любомир Рак.

!!!!! Шановні читачі, підписники нашої сторінки та глядачі цього відеозвернення. Тема є дуже важкою для усіх нас. Тому, чи то нервове напруження, чи хвилювання далося в знаки, але у даних, озвучених в інтерв'ю є помилка. Просимо звернути Вашу увагу, на 5хв.45с. у реченні: "...до кінця року посадами будуть забезпечені не більше 5-ти людей...лікарів і медичних сестер відповідно...". Натомість йдеться про 50 людей орієнтовно. Перепрошуємо за помилку. 

Календар подій

105546271 628949004376734 8223649419355358497 nВ межах реалізації проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), планується пілотний проєкт щодо розробки потенційних підходів задля покращення існуючої системи виявлення та лікування випадків ТБ на рівні закладів ПМСД.
З метою розробки потенційних підходів, що можуть покращити існуючу систему виявлення та лікування хворих на туберкульоз у закладах первинної ланки, необхідно визначити бар’єри, що впливають на ефективність виявлення та лікування хворих ТБ на первинці.
Просимо медиків, котрі надають послуги первинної медичної допомоги та проходили навчання на базі нашого Тренінгового центру, виділити 10 хвилин свого часу і відповісти на питання у цьому посиланні:

Анкетування для визначення бар'єрів щодо виявлення та лікування ТБ в закладах ПМСД