🤗І радісно, і сумно водночас. Адже ми завершуємо навчальний рік у нашому Тренінговому центрі. З добрим настроєм, з дуже активною та позитивною групою сімейних лікарів, налаштованих максимально продуктивно попрацювати під час цієї триденної програми та з тренерами, готовими ділитися усім своїм досвідом, усіма знаннями й напрацюваннями.
✅️Отож, останній в цьому році тренінг "Активне виявлення,супровід та лікування туберкульозу на первинній ланці" стартував. Цього разу усе, що стосується ведення випадків лікарсько-чутливого та лікарсько-стійкого туберкульозу пізнають сімейники з Львівщини. Нагадаємо, що аналогічний курс уже пройшли сімейні лікарі з Вінничини, Закарпаття, Чернівецької області й Волині.
❤️Дякуємо щиро нашим партнерам, зокрема проєкту Проект USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджує PATH, за таку класну можливість розвитку й вдосконалення знань. Щиро вдячні провайдеру тренінгу, "Західноукраїнській торакальній асоціації", за добру співпрацю. Логістам, учасникам, усім причетним - велика подяка. Тренерам - окремий респект: ви чудово попрацювали 👏 та надихнули багатьох медиків-студентів.
👍Зустрінемося в стінах нашого Тренінгового центру вже в наступному році. Обіцяємо, буде не менш цікаво, пізнавально та якісно.

321201632 554236892875650 2108661236883245651 n

 

Календар подій

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color