Завідувач

bondar

Бондар Вʼячеслав Миколайович, лікар-анестезіолог вищої категорії, Заслужений лікар України
тел. (032) 236-89-37.

Особливість щоденної роботи – високоспеціалізована анестезіологічна допомога та інтенсивна терапія в пульмонології, торакальній хірургії та фтизіатрії.
Відділ анестезіології та інтенсивної терапії – місце концентрації важкохворих з усіх лікувальних закладів Львівської області. Така специфіка дозволяє виробляти та застосовувати найсучасніші схеми лікування найважчих легеневих патологій, що робить досвід роботи відділення унікальним.
P1150826
 
P1110385 01 01
 
У відділенні проводиться комплексна інтенсивна терапія, яка постійно удосконалюється. Респіраторну терапію виконують за допомогою сучасних респіраторів Carina Drager, що дозволяє надавати кваліфіковану допомогу хворим на патологію легень, ускладнену респіраторним дистрес-синдромом, синдромом поліорганної дисфункції.
Відділення оснащене шприцевими насосами, пульсоксиметрами, інфузоматами, дефібриляторами, респіраторами, апаратами для проведення плазмаферезу, гемосорбції, лазерної терапії, озонотерапії, ультрафіолетової терапії.
Комплекс анестезіологічних заходів при оперативних втручаннях проводиться в повному обсязі з використанням сучасних методик і препаратів: загальна анестезія з апаратом штучної вентиляції легенів, зі збереженим спонтанним диханням, провідникова анестезія, та ін.
P1080510 01 01
Основними напрямками роботи відділення є розробка і впровадження нових сучасних способів і методів анестезії та інтенсивної терапії у хворих на захворювання органів грудної клітки.

bondar1

bondar2

bondar3В практику впроваджено ряд нових методів діагностики та лікування, з них найбільш вагомі: гемосорбція, лімфосорбція, плазмосорбція, плазмаферез, ультрафільтрація крові, ультрафіолетове опромінення, внутрішньосудинне лазерне опромінення та озонування крові, ендолімфатична й лімфотропна антибіотикотерапія в реаніматології та інтенсивній терапії; комбіноване знеболення та інфузійна терапія при хірургічному лікуванні органів грудної клітки.
В період пандемії Covid-19 відділення надає високоякісну допомогу найважчим хворим з усієї Львівщини із тяжкими ускладненнями коронавірусу.
Працівники відділу керуються у своїй повсякденній роботі професійним виконанням обов’язків та чуйним ставленням до пацієнтів.
Вважаємо, що найкращою оцінкою нашої роботи є добра думка про наш заклад наших пацієнтів.

Календар подій

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color