Завідувач

bel

Беляк Олександр Володимирович, торакальний хірург вищої кваліфікаційної категорії. Позаштатний спеціаліст ДОЗ ЛОДА.
тел. (032) 236-89-20

P1080919

У структурному підрозділі надається допомога хворим з наступними патологіями: травма грудної клітки, неспецифічні захворювання легень та плеври, ексудативний плеврит, емпієма плеври, новоутвори легень, плеври, межистіння, діафрагми, сторонні тіла трахеї та бронхів, патологія стравоходу, спонтанний пневмоторакс різної етіології, лійкоподібна деформація грудини.

bel1

Застосовуються всі види хірургічних втручань на легенях, трахеї та бронхах, межистінні, парієнтальній плеврі. Широко використовуються новітні технології за допомогою ендоскопічної апаратури: торакоскопія, відеоторакоскопія, ендоскопічні резекції легень, операція NUSS-a при корекції лійкоподібної деформації грудини. Клініка облаштована найсучаснішим обладнанням: відео торако-лапароскопом з електрокоагуляційним скальпелем та ультразвуковим скальпелем-коагулятором, відеобронхоскопом, відео езофагогастродуоденоскопом та ін. Наявність такого висококласного обладнання дає можливість хірургам здійснювати широкий спектр ендоскопічних операцій на легенях, реберному каркасі, діафрагмі та операцій загально-хірургічного профілю.

bel2

Всі хірурги пройшли стажування в клініках торакальної хірургії країн Європейського Союзу.

bel3

Окрім того на базі Клініки торакальної хірургії Центру легеневого здоров'я функціонує кабінет ендоскопії.

end

Кабінет обладнаний сучасною цифровою відеоендоскопічною апаратурою з можливістю виконання діагностично-лікувальних відеобронхоскопій та відеоезофагогастродуоденоскопій, виявлення та якісної візуалізації онкопатології із забором біопсійного матеріалу для гістологічного дослідження, забором промивних вод з бронхів для лабораторного дослідження, фото- та відеофіксацією обстежень. Фахівці проводять діагностику та видалення сторонніх тіл дихальних шляхів і травного тракту, а також санацію трахео-бронхіального дерева.

end1

end2

 

Календар подій

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color