Пульмонологічне відділення №1:
Завідувачка
P1160280

Рудницька Надія Дмитрівна, к.м.н, доцент кафедри фтизіатрії і пульмонології ЛНМУ ім. Д.Галицького. Позаштатний спеціаліст ДОЗ ЛОДА.
тел. (032) 236-89-38.

Пульмонологічне відділення Центру легеневого здоров’я є лікувально-діагностичним і консультативним центром в області з питань пульмонологічних захворювань. Лікарі відділення запроваджують у практику своєї роботи сучасні методи діагностики та лікування хворих на пульмонологічні хвороби та сприяють їх впровадженню у практику інших лікувальних закладів. Відділення забезпечує цілодобову ургентну допомогу хворим з гострими та тяжкими ускладненнями пульмонологічних захворювань. У відділення госпіталізуються хворі, які потребують спеціальних досліджень з метою диференційної діагностики бронхолегеневих захворювань, з пневмоніями затяжного або тяжкого перебігу, гострими абсцесами легень без ускладнень, хронічним обструктивним захворюванням легень з легеневою недостатністю ІІ-ІІІ ступеня, хронічними гнійними захворюваннями легень, дисемінованими процесами легень, тромбоемболією легеневої артерії і т.д.
В період загострення ситуації із пандемією Covid-19, відділення займається лікуванням пацієнтів із ускладненнями коронавірусної хвороби – ковідними пневмоніями.

 P1160264

 Пульмонологічне відділення є базою для проведення наукових досліджень з актуальних питань пульмонології.

P1160274

pulm1

P1160265

 

Пульмонологічне відділення №2:
Завідувачка

P1160245ь 01

Толох Ольга Степанівна, вища кваліфікаційна категорія за спеціальностями “пульмонологія” і “фтизіатрія”. Асистент кафедри імунології.
тел. (032) 236-89-31.

Відділення займається диференціальною діагностикою у пацієнтів з різною легеневою патологією і супутніми захворюваннями, проводить висококваліфіковане лікування хворих з саркоїдозом органів дихання, пневмоніями з атиповим перебігом, легеневими захворюваннями грибкової та паразитарної етіології, ураженнями легень при захворюваннях сполучної тканини та інших автоімунних патологіях, внутрішньогрудні лімфоаденопатії незʼясованого генезу, вперше виявленим синдромом бронхообструкції. В період загострення ситуації із пандемією Covid-19, відділення займається лікуванням пацієнтів із ускладненнями коронавірусної хвороби – ковідними пневмоніями.

P1160206 о 01

P1160227

P1160194 о 01

 

Календар подій

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color