Завідувачка

db

Дубенська Леся Павлівна, лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії. Позаштатний спеціаліст ДОЗ ЛОДА.
тел. (032) 236-89-27.

У відділенні функціонує рентгендіагностичний кабінет в стаціонарі та рентгендіагностичний кабінет в амбулаторно-поліклінічному центрі, а також флюорографічний кабінет. Є пересувні флюорографи та пересувні рентгенапарати для роботи в стаціонарних відділеннях, та по області по заявках районів й підприємств.

db1

Відділення обладнане сучасною рентгендіагностична системою Apollo EZ DRF нового покоління італійського виробництва з інноваційною функцією томосинтезу. Вона дозволяє робити радіографію, томографію та флюороскопію. За допомогою системи можна обстежувати всі органи і частини тіла. Система дає зображення високої якості, деталізує картинку, забезпечуючи більшу інформативність, ніж при звичайному обстеженні.

db2

db3

db4

db5

В рентгендіагностичних кабінетах проводиться рентгенографія всіх органів та систем в різних проекціях, томографія легень з прямим і косим та поперечним напрямом розшарувань. Контрастні плевроскопія та мадіастинографії органів грудної клітки для уточнення місця ураження каркасу грудної стінки, паталогії легень, чи плевромної порожнини.

db6

db7

В межах відділення також надається допомога з функціональної діагностики і фізіотерапії. Працюють кабінети електрокардіографії (ЕКГ) і функціїї зовнішнього дихання (ФЗД), які оснащені сучасною діагностичною апаратурою для визначення функціонального стану серцево-судинної і дихальної систем.

db8

db9

db10

db11

Фізіотерапевтичний напрямок включає в себе кабінети УВЧ, солюкс, лікувального і внутріорганного електрофорезу, інгаляторія, масажу і ЛФК, де надається кваліфіковане фізіотерапевтичне і рефлексотерапевтичне лікування, ультразвукові і небулайзерні інгаляції.


Кабінет ультразвукової діагностики:

20190422105703 01 01Рак Тетяна Борисівна, лікар УЗД-діагностики вищої кваліфікаційної категорії.

VideoCapture 20211104 131612 01 01

Кулькова Лідія Любомирівна, лікар УЗД-діагностики
тел. (032) 236-89-25.

Кабінет обладнаний сучасною апаратурою, що дозволяє діагностувати: паталогію серцево-судинної системи, органів брюшної порожнини, щитовидної залози, сечостатевої системи. Є незамінним помічником у коплексному діагностуванні різноманітних захворювань.

20190422105642 01 01

P1160285

 

Календар подій

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color