Шановні колеги!

При Західноукраїнській торакальній асоціації відкрито фонд юридичного професійного захисту. Цей фонд організовано для юридичного професійного захисту членів Асоціації і працює в 3-х основних напрямках:

1.Юридичне забезпечення професійної лікарської діяльності.

2.Оплата юридичних професійних дій та судових процесів.

3.Юридичний захист професійної лікарської діяльності у ЗМІ.

-Фондом підписано угоди з Колегією адвокатів Львівської області, з Українською правничою фундацією стосовно адвокатського забезпечення професійної діяльності членів ЗУТА. Передбачена можливість екстреного адвокатського захисту. Ці адвокатські послуги надаються впродовж 24 годин на добу. При бажанні лікаря Асоціація підписує угоду з тим адвокатом, з яким цей лікар традиційно співпрацює.

-Оплата юридичних послуг проводиться за рахунок Фонду юридичного захисту у чіткій відповідності до діючого Національного законодавства та до положень статуту Західноукраїнської торакальної асоціації. Для наповнення Фонду встановлені щомісячні внески – 50 грн. з члена Асоціації. Таким чином, для того щоб скористатись можливостями Фонду: а) треба бути членом Західноукраїнської торакальної Асоціації; б) щомісячно сплачувати 50 грн. Передбачена оплата за рахунок Фонду судових видатків до 500 000 грн.

-Останнім часом є неодноразові випадки поширення в ЗМІ наклепницької і неправдивої інформації стосовно професійної лікарської діяльності. Послуги із юридичного захисту професійної честі лікарів оплачуються за рахунок Фонду.

Фонд функціонує за доволі простим механізмом: лікар-член Асоціації напряму звертається до адвоката, з компанією якого підписана угода, або, за бажанням до свого адвоката. Передбачена ургентна адвокатська допомога 24 години на добу.

Рахунок в банку відкритий тільки для обслуговування Фонду. Є можливість вносити щомісячні внески по 50 грн. через банкомат, через інтернет, у відділеннях банку на рахунок Фонду.

Таким чином у ЗУТА організовано професійний юридичний захист членів Асоціації із відповідним фінансовим забезпеченням.

Контакти Фонду:
моб.т. +380634112707 (робочі години)
e-mail: Zutalviv@gmail.com
сторінка у Facebook Західноукраїнська торакальна асоціація,
www. Zuta.com.ua

Календар подій

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color