‼️Важливо!
Один з ключових акцентів в Програмі медичних гарантій 2021 року – наближення медичної допомоги до пацієнта. Прикладом того, як це відбувається, є новий пакет - «Супровід та лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз, на первинному рівні медичної допомоги», з метою покращення доступності та якості медичних послуг для пацієнтів з туберкульозом.
Центр легеневого здоров'я має підписаний договір з Національною службою здоров'я України на цей пакет послуг .
А це означає, що в умовах нашого амбулаторно-поліклінічного відділення, пацієнти із туберкульозом можуть отримати наступні послуги:
✅Динамічне спостереження за станом здоров’я на амбулаторному етапі.
✅Проведення лабораторних досліджень.
✅Забір та транспортування біоматеріалу для виконання бактеріологічних досліджень.
✅Проведення інструментальних обстежень, зокрема:
вимірювання зросту та маси тіла; електрокардіографія (ЕКГ).
✅Визначення спільно з пацієнтом/пацієнткою амбулаторної моделі лікування під безпосереднім наглядом за прийомом протитуберкульозних препаратів. Лікування ТБ враховуючи рекомендації лікаря-фтизіатра та інших лікарів.
✅Контроль за прийомом протитуберкульозних препаратів, призначених лікарем-фтизіатром (під безпосереднім наглядом та/або з використанням інших сучасних засобів контролю за прийомом протитуберкульозних препаратів).
✅Формування прихильності до лікування у пацієнта/пацієнтки.
✅Дотримання тактики дій при виявленні побічної реакції лікарського засобу, з повідомленням про кожний такий випадок лікаря-фтизіатра, яким призначено відповідне лікування.
✅Первинна оцінка слуху, гостроти зору та симптомів полінейропатії.
✅Оцінка та корекція нутриційного статусу.
✅Направлення пацієнтів з ТБ для надання вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги для діагностики, лікування супутніх захворювань, що загострилися на фоні ТБ, або отримання інших медичних послуг, в тому числі медичної реабілітації.
✅Проведення індивідуальної профілактичної роботи з хворими на ТБ, спрямованої на навчання санітарно-гігієнічним навичкам та зниження ймовірності передачі мікобактерій туберкульозу іншим особам.
Бережіть здоров'я та, при потребі, якнайшвидше звертайтесь до фахівців.

217211775 278880540706277 6030328661830665510 n

 

Календар подій

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color