Центр легеневого здоров’я спільно з Департаментом охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації та компанією «Медігран Україна» запрошують лікарів-рентгенологів, рентгенолаборантів, радіологів, фтизіатрів Львівщини відвідати школу-семінар на тему «Сучасні технології в рентгендіагностиці: цифрові технології, томосинтез». Захід відбудеться 14 лютого 2019р. о 12.00 год. у конференц-залі Центру легеневого здоров’я, за адресою: м.Львів, вул.Зелена 477.

Попри те, що рентгенівський метод дослідження був заснований майже півтора століття тому і досі не втрачає своєї важливості, час на місці не стоїть й інновації у медицині стрімко розвиваються. Відтак, традиційну рентгенографію впевнено витісняє рентгенографія цифрова. Власне, у цьому аспекті фахівцям Центру легеневого здоров’я є чим поділитися з колегами. Зокрема, у нас успішно працює цифрова рентгендіагностична система на 3 робочих місця на базі дистанційно керованого поворотного стола-штатива APOLLO EZ DRF - це інноваційне рентгенівське устаткування, яке дозволяє виконувати рентгенодіагностичні дослідження в режимах радіографії (рентгенографії), флюороскопії (рентгеноскопії) та томографії. Медичним призначенням APOLLO EZ DRF є діагностика, візуалізація й документування різних захворювань та ушкоджень. Система може використовуватися як для звичайної рентгенографії, так і для спеціальних досліджень пацієнтів у горизонтальному, вертикальному положеннях, або у положенні сидячи.

Відкриття сучасної цифрової рентгендіагностичної системи на базі Центру легеневого здоров’я стало можливим завдяки спільним зусиллям Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації, за кошти від реалізації майна, внаслідок реформування фтизіатричної служби.

Для допомоги у налагодженні роботи APOLLO EZ DRF та навчання наших фахівців, Центр легеневого здоров’я відвідав провідний спеціаліст з рентген обладнання компанії Villa sistemi medicali Роберто Валлері. Тепер ж знаннями, отриманими від італійського спеціаліста, й наші рентгенологи готові поділитися з колегами. Адже, на меті у нас - підвищення рівня знань лікарів-рентгенологів, радіологів, фтизіатрів. Відтак, програма школи-семінару обіцяє бути насиченою й цікавою – лекції, обговорення, практичні заняття.

51739628 342305129707791 3458246626663989248 n

Календар подій

105546271 628949004376734 8223649419355358497 nВ межах реалізації проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), планується пілотний проєкт щодо розробки потенційних підходів задля покращення існуючої системи виявлення та лікування випадків ТБ на рівні закладів ПМСД.
З метою розробки потенційних підходів, що можуть покращити існуючу систему виявлення та лікування хворих на туберкульоз у закладах первинної ланки, необхідно визначити бар’єри, що впливають на ефективність виявлення та лікування хворих ТБ на первинці.
Просимо медиків, котрі надають послуги первинної медичної допомоги та проходили навчання на базі нашого Тренінгового центру, виділити 10 хвилин свого часу і відповісти на питання у цьому посиланні:

Анкетування для визначення бар'єрів щодо виявлення та лікування ТБ в закладах ПМСД