👌Якщо ви не йдете на рентген, рентген йде до вас. Вірніше - їде.
🛻 Цей сучасний, пересувний рентгенкабінет з'явився у нашому закладі торік. Його ми придбали за кошти обласного бюджету, відповідно до розпорядження голови ОВА. Тож тепер цифрова діагностика їздить областю, а наші фахівці виконують рентгенобстеження у найвіддаленіших куточках, одразу на місці, швидко та якісно.
🫁 100 обстежень за день можна виконувати у пересувному рентгенкабінеті, діагностуючи будь-яку патологію органів грудної клітки. Важливо, що апарат під'єднаний до загальної мережі нашого закладу, тож зроблений за сотні кілометрів знимок, через мить уже можуть оглядати та описувати лікарі-рентгенологи у Центрі легеневого здоров'я. Крім того, пересувний рентген-кабінет оснащений акумулятором, який забезпечує його роботу в автономному режимі, незалежно від ситуації з електроенергією чи напругою в енергомережі.
✅️ На найближчий місяць графік роботи рентгенмобіля розписаний на щодень. Це неабияк тішить, адже, така мобільна діагностика дозволить покращити ситуацію із виявленням захворювань на Львівщині, зокрема й туберкульозу. Оскільки, на противагу підрахункам ВООЗ, де захворюваність на ТБ в Україні мала би обчислюватися не менше 100 випадками на 100 тис. населення, фактично маємо 53 випадки на 100 тис.населення. А це свідчить про недовиявлення.
😌Тож пильнуйте своє здоров'я, а бачите на вулицях ваших населених пунктів такий пересувний рентгенкабінет, скористайтеся можливістю пройти обстеження.

336270880 955355685622304 7641229791622133919 n

 

Календар подій

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color