«Духовний супровід наших медиків – важливий елемент душпастирського служіння» - ще на початку пандемії сказав Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Впродовж усього цього складного періоду, Церква завжди була поруч, підтримувала медичні заклади матеріально, а, що найважливіше, духовно, вселяючи віру у спільну перемогу над вірусом, що паралізував світ.
🔶️ Цими днями у Патріаршому Домі, в межах програми духовно-психологічної віднови для керівників медичних закладів, відбувся тренінг “Управління медичним закладом в сучасних умовах” з ініціативи Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я. Захід став гарним підсумком плідної взаємодії Комісії з медициною за рік, що минає.
📚Пройти навчання та отримати духовну реабілітацію мали можливість й генеральний директор Центру легеневого здоров'я Любомир Рак із заступником з медичної частини Зіновієм Наконечним та завідувачем відділення анестезіології та інтенсивної терапії Вячеславом Бондарем.
📖 В межах тренінгу медики прослухали цікаві лекції, зокрема “Інструменти управління в щоденній роботі керівника”, “Комунікація від нуля” та інші. Разом з тим, учасники мали змогу відвідати ексклюзивну презентацію книги “Подолати минуле: глобальна історія України” доктора історичних наук, професора кафедри державного управління УКУ Ярослава Грицака.
🥰 Сердечно дякуємо Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я та особисто голові Комісії с. Sevastiana Karvatska за постійну опіку над нашою лікарнею та медиками, підтримку та турботу. Надзвичайно цінуємо.

269959188 385669763360687 10746255894628441 n

Календар подій

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color