💥 Цифрова медицина у цифровій країні.
🫁 В Києві сьогодні відбулася науково-практична конференція "Сучасні виклики та актуальні рішення у веденні бронхіальної астми на етапах первинної та спеціалізованої медичної допомоги в Україні". В межах заходу були висвітлені гострі й цікаві теми. Зокрема:
📌"Важливі аспекти для практики пульмонолога. Пацієнт з інтерстиціальними захворюваннями легень з прогресуючим фіброзуючим фенотипом та пацієнт з ХОЗЛ на фоні пандемії COVID";
📌"Лікування бронхіальної астми в 21 сторіччі: від рекомендацій до клінічної практики" й багато інших важливих тем.
👩‍⚕️🧑‍⚕️Разом із фахівцями пульмонологами з усієї України, участь у конгресі взяла й завідувачка клініко-діагностичним амбулаторним відділенням із денним стаціонаром Центру легеневого здоров'я Діана Столяр. Розповідає - надзвичайно цікавий захід: сучасна інформація, нові підходи у діагностиці й лікуванні, доповіді авторитетних науковців та медиків, обмін досвідом із колегами-пульмонологами.
📲 На конгресі було представлено також багато корисних ґаджетів, що можуть вдосконалити процес спостереження за перебігом захворювання та ходом лікування, всього лише приєднавшись до телефона чи комп'ютера пацієнта.
⏳Час на місці не стоїть, а, відтак, й медицина розвивається та діджиталізується. Лікарі ж Центру легеневого здоров'я завжди відкриті до нового задля покращення результатів нашої роботи💪

247554603 345469067380757 4583193608053959711 n

 

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color