👶3 нових життя за 2 дні - такого стіни Центру легеневого здоров'я ще не пам'ятають.
Вчора, шляхом кесаревого ростину за медичними показами на світ з'явилося двоє малюків. Днем раніше - одна дитина: справжній богатир, хлопчик вагою 4 кг.💪
🧑‍⚕️Операції проведені спільно з фахівцями Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Дякуємо колегам за чудову роботу і постійну співпрацю стосовно лікування вагітних пацієнток Центру легеневого здоров'я.
🤰Їх, до слова, сьогодні на лікуванні у ковідних відділеннях нашої лікарні перебуває 24. Тільки за вчора поступило 3-оє жінок при надії.
🫁Породіллям продовжуємо надавати усю необхідну допомогу й лікування та післяопераційний догляд. Стан матусь середньої важкості, стабільний. Про діточок дбають у спеціалізованих закладах: Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит та відділенні інтенсивної терапії новонароджених Львівська Обласна Клінічна Лікарня.
☝Ще раз наголошуємо: вагітність і ускладнення від Covid-19 - дуже важке й небезпечне поєднання. Воно може загрожувати, як життю жінки при надії, так і малюка в її утробі. Тому, плануючи вагітність чи будучи уже при надії дуже важливо потурбуватися про свій захист і захист малюка.
💉Найбільш ефективним, дієвим й доведеним способом захисту є вакцинація. В комплексі із заходами безпеки, як от униканням місць скупчень людей та дистанціюванням, можна максимально захистити 2 життя.
🦠Наші матусі, до слова, не вакциновані. Ряд супутніх патологій та важкі ковідні пневмонії зробили свою справу. Радість зустрічі із їх новонародженими малюками відтягується до одужання матусь. Втім, медики Центру легеневого здоров'я докладають максимум зусиль, аби наші пацієнтки якнайшвидше відчули радість материнства.

248413879 346522737275390 6891780233091790737 n

 

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color