Радість з журбою обнялися. Десь так можна заспойлерити сьогоднішній допис.
🤱Про радість. Вчора вагітна пацієнтка, котра лікується у Центрі легеневого здоров'я від ковідної пневмонії по життєвих показах була успішно прооперована. Шляхом кесаревого розтину на світ зв'явилося нове життя. Операція проводилась спільно з бригадою фахівців Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Це чудова подія в житті пацієнтки та її сім'ї. І ми щиро бажаємо здоров'я мамі й малюку. Наші медики продовжують боротьбу за здоров'я мами, а новонародженим дитям опікуються у відділенні інтенсивної терапії новонароджених Львівська Обласна Клінічна Лікарня
А ось тепер про журбу. І, на жаль, її значно більше.
🤰На сьогодні у Центрі легеневого здоров'я від ковідних пневмоній лікуються 16 вагітних жінок. За попередній місяць таких пацієнток було 12.
‼️ЖОДНА з них не вакцинована від Covid-19. В час, коли епідемія стрімко набирає обертів, а, разом з тим, вакцини доступні кожному, причиною того, що жінки при надії не вакциновані, самі ж вони називають, УВАГА! - рекомендацію свого лікаря акушера-гінеколога 😱
🤔 Даруйте, але чи можемо говорити про грамотність, професійність, обізнаність, адекватність зрештою лікаря, який зобов'язаний подбати про захист своєї пацієнтки та дитини в її утробі, натомість, відмовляє майбутню маму від вакцинації, мотивуючи це не обґрунтованими міфами з інтернету? Риторичне запитання.
✅ Але факт залишається фактом. Вагітні жінки не застраховані від інфікування ковідом. Коронавірусна інфекція надзвичайно небезпечна як для мами, так і для малюка в її утробі. Ковід агресивна хвороба і, нажаль, її наслідки бувають фатальними. Прикладом того є трагедія, котра вчора трапилася з іншою пацієнткою. Молода вагітна жінка була переведена з нашої лікарні до перинатального центру, оскільки виникла необхідність обстеження стану плоду. У жінки хвороба протікала вкрай важко і, на жаль, її життя та життя ненародженого малюка обірвалося.
⛔ За такої складної епідемічної ситуації в країні, деякі "медики" замість того, аби об'єднувати зусилля в боротьбі з ковідом, відверто саботують вакцинацію - єдиний на сьогодні дієвий метод захисту.
❗Маємо для таких лікарів-антивакцинаторів особисте запрошення від генерального директора нашої лікарні Любомир Рак поволонтерити у реанімації чи будь-якому іншому ковідному відділенні Центру легеневого здоров'я й допомогти "витягти" своїх же пацієнток, яких ви відмовили вакцинуватися.
✅ 99% працівників нашої лікарні - вакциновані від коронавірусу. Бо на власні очі бачимо, що це за хвороба, бо зустрічаємося з нею щодень, бо знаємо не з чуток про небезпеку ковіду.
😷На останок, тільки за вчора до нас поступило більше 40 нових пацієнтів з підозрою/підтвердженим Covid-19. Черга під приймальним відділенням в 7 машин швидкої допомоги вражає, але, схоже скоро це здаватиметься "квіточками".
Може врешті пора задуматись?

244163396 332701255324205 6752452465713373522 n

 

Календар подій

USAID Horiz Ukranian RGB 2 Color